هشدار

شاید برای شما هم تابحال کامنتهای زیادی در این خصوص اومده باشه
سایت جعلی نظرسنجی خلیج فارس
تبلیغ سایت جعلی نظرسنجی خلیج فارس در همایش خلیج فارس!
صاحب این سایت، یک جوان سوری به نام "هُمام القـُرانی" است ساکن مالزی است و به سادگی هر زمان که هر اراده کند نتایج را دستکاری می کند تا ایرانیان بیشتری به رأی گیری تشویق شوند. این در حالی است که به احتمال بسیار زیاد، نسبت آرای داده شده، جعلی است. با این اوصاف باید درباره تبلیغ این وب سایت و نسبت دادنش به یونسکو چه بر زبان آورد؟!
این سایت که در چند سال اخیر به واسطه استفاده از همین حساسیت میلیون‌ها بازدید و رای دی‌ها را در پی داشته، هیچ ارتباطی با یونسکو ندارد و تنها یک سایت برای کسب کلیک و جذب درآمد بر روی تبلیغاتی است که روی این وب سایت قرار گرفته است. اطلاعات "ثبت دامنه" و "مالک" این سایت با استفاده از خدمات "محرمانگی دامنه" به صورت "مخفی" در آمده است که جزئیات آن، با استفاده از برخی تکنیک‌ها کشف شد.

بر اساس مستندات منتشر شده، صاحب این سایت، یک جوان اهل سوریه به نام "هُمام القـُرانی" است که در مالزی به کار در چند شرکت اشتغال دارد و به سادگی هر زمان که هر اراده کند نتایج را دستکاری می کند تا ایرانیان بیشتری به رأی گیری تشویق شوند و در نهایت هم اگر بخواهد در یک اقدام انتقام‌جویانه نتیجه مورد نظر خودش را برنده اعلام می‌کند و ممکن است برای آن خبرسازی هم بکند اما این در حالی است که به احتمال بسیار زیاد، نسبت آرای داده شده، جعلی است. با این اوصاف باید درباره تبلیغ این وب سایت  و نسبت دادنش به یونسکو چه بر زبان آورد؟!

تبلیغ سایت جعلی نظرسنجی خلیج فارس در همایش خلیج فارس!
/ 1 نظر / 34 بازدید
آرش

خدایـــــا این بند دل آدم کجاست؟ ک گاهی با یک اسم.. نگاه.. با حضور یک نفر.. و یا با یک لبخند “پاره میشود”